Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej

Piękniejszy wygląd, czyli co dokładnie zawdzięczamy medycynie estetycznej. Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach wiele osób, kobiety i mężczyźni decydują się na takie zabieg, aby jeszcze piękniej wyglądać. Jakie zabiegi są najpopularniejsze?

Botoks

Pierwszy taki zabieg to chyba botoks. Medycyna estetyczna zaoferowała ludziom możliwość zahamowania starzenia się. Ludzie bardzo chętnie z tego skorzystali, ponieważ sama myśl o starości napawa ludzi strachem, a co dopiero jawne i widoczne oznaki na twarzy. Dlatego wypełnienie zmarszczek toksyną botulinową daje wielkie możliwości i cieszy się ogromną popularnością wśród klientów salonów kosmetycznych.

Powiększenie ust oraz biustu

Panie uwielbiają również zabieg powiększenia ust oraz powiększenia swojego biustu. Coraz częściej kobiety (chociaż również Panowie czasem się na to piszą) chcą powiększyć swoje pupy. Takie możliwości dała nam medycyna estetyczna, że ludzie bardzo chętnie z tego korzystają, dzięki czemu mogą cieszyć się jeszcze piękniejszymi, pełniejszymi kształtami, dzięki czemu wyglądają bardziej kobieco, męsko. W drugą stroną działa też zabieg pomniejszenia wspomnianych rzeczy, jeżeli uważamy, że mamy za duże miseczki stanika, czy nasze usta nam się nie podobają.

Depilacja laserowa

Do równie popularnego zabiegu można uznać depilację laserową. Nie jest to tani zabieg, tym bardziej, że musi być powtarzany kilkakrotnie, ale ludzie chcą pozbyć się owłosienia na stałe ze swojego ciała. Taki laser wchodzi w głąb naszej skóry osłabiając, a na końcu niwelując cebulki włosa, dzięki czemu włosy przestają odrastać. Można je stosować na skórę nóg, okolic bikini, na pachy, czy też na twarz, jeżeli jakaś Pani zmaga się z niechcianym wąsikiem.

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to zabieg dedykowany osobom z problemami skórnymi, jak chociażby trądzik, czy też rozstępy, które są szczególną zmorą kobiet w ciąży. Na ten zabieg mogą zapisać się również osoby, które chcą walczyć z pierwszymi oznakami starzenia, dzięki czemu ich skóra będzie jędrna, bardziej energiczna i będzie miała lepszy wygląd na co dzień.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!