Sylwestrowa kreacja nie będzie wyglądała idealnie, jeżeli nie zostanie uzupełniona odpowiednim makijażem i perfekcyjnym manicure. Oto 10 pomysłów na oszałamiające, sylwestrowe paznokcie!

Brokaty

Brokaty pasują do każdego kształtu paznokci i każdej stylizacji. Można nimi pokryć całą płytkę paznokcia lub tylko jej część. Świetnie sprawdzają się w połączeniu z taśmami.

Kryształki Swarovski

Nigdy nie wychodzą z mody. Ich dodatek na paznokciach sprawi, że sylwestrowy manicure będzie elegancki i szykowny.

Cekiny i kryształki

Stylizacja z cekinami i kryształkami to propozycja dla pań odważnych i zdecydowanych. Im ich więcej na paznokciach, tym całość będzie bardziej wystrzałowa.

Koronki

Koronki na paznokciach to ostatni krzyk mody. Z dodatkiem koronek można stworzyć delikatne i bardzo kobiece stylizacje.

Połączenia kolorystyczne

Czasami zamiast ozdób wystarczy połączyć dwa lub trzy kolory. Sprawdzają się sprawdzone pary kolorystyczne, np. czarny+złoty, czerwony+srebrny lub granatowy+srebrny.

Matowo i błyszcząco

Nadal modne są także połączenia matowego i błyszczącego wykończenia tego samego koloru. Świetnie prezentuje się, np. matowa czarka płytka ozdobiona czarnymi, ale błyszczącymi wzorami.

Lakiery magnetyczne

To opcja dla miłośniczek lakierów hybrydowych. Za pomocą specjalnego rodzaju lakieru i magnesiku na paznokciach tworzy się wzór z kilku kolorów jednocześnie.

French klasyczny

Sylwestrowa wersja klasycznego frenchu polega na zmianie koloru białego na, np. czerwony, czarny lub inny z domieszką brokatu.

Odwrócony french

French to stylizacja klasyczna, jednak zrobienie „kreski” u nasady paznokcia sprawia, że nuda zostaje przełamana. Wystarczy dobrać odpowiedni zestaw kolorystyczny aby uzyskać oszałamiający efekt.

Geometryczne kształty

Prostej zmiany można dokonać malując na paznokciach geometryczne kształty. Trójkąty i pionowe linie wyglądają świetnie i optycznie wydłużają paznokieć.