Pierwsze oznaki starzenia – tak to temat, który chcielibyśmy ominąć, jednak się nie da. Takie pierwsze oznaki starzenia pojawiają się niestety, ale już po dwudziestym piątym roku życia. Dzieje się tak przez to, że organizm traci zdolność odbudowy kolagenu, który w naszej skórze odpowiedzialny jest za promienny wygląd i jędrność. Taka jest naturalna kolej rzeczy. Jeżeli jednak nie możecie się z tym pogodzić, to możecie skorzystać z nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej.

Jednym z takich zabiegów jest Coolifting. Może wielu z Was o tym słyszało, może jednak dopiero pierwszy raz obiło Wam się to o uszy. Jest to zabieg, który wykonywany jest już w wielu salonach kosmetycznych. Jeżeli chcecie odmłodnieć w kilka minut, to koniecznie musicie skorzystać z innowacyjnych metod, które zostały zamknięte w tym cudzie technologicznym, cieszącym się uznaniem na całym świecie.

Gaz CO2 wraz ze specjalnym serum zostaje wprowadzony w głąb skóry metodą infuzji. W skład takiego serum wchodzi bardzo popularny kwas hialuronowy oraz substancje aktywne, które mają za zadanie penetrować aktywnie głębie naszej skóry. Pistolet Coolifting (ponieważ takie urządzenia wygląda właśnie w ten sposób) za pomocą szeregu najróżniejszych procesów pobudza naszą skórę do działania. Takie procesy można podzielić na szok termiczny, paradoks naczynioruchowy, zjawisko infuzji i krio-karboksyterapia.

Skoro już zafundowaliśmy sobie trochę naukowych pojęć, to czas podejść do tego w taki prosty, mniej fachowy sposób, dzięki czemu będziecie mieli lepszy obraz na cały zabieg. Otóż nie musicie się bać, że będzie to dla Was bolesne. Sam zabieg trwa kilka minut, jest całkowicie bezbolesny, a Wy poczujecie przyjemny chłód. Wasza skóra będzie pobudzona do działania, dzięki czemu wszystkie zmarszczki znacznie się wygładzą. Aby zobaczyć wspaniałe efekty trzeba zafundować sobie kilka takich zabiegów. Jednak już po pierwszym razie poczujecie się o wiele lepiej, a Wasza skóra od razu będzie lepiej naprężona i jędrna. Nie musicie bać się tego innowacyjnego, nowoczesnego zabiegu.