Czy lubicie swoje włosy? Na pewno tak. I na pewno robicie wszystko, aby Wasze włosy były zawsze piękne, lśniące i grube. Nie tylko Panie dbają o swoje włosy, ale również Panowie zwracają na to uwagę. Jaki jest idealny przepis na to?

Nie wierzcie reklamom

Tak, w reklamach bardzo często mówi się o tym, że wystarczy tylko szampon, aby mieć grube i silne włosy. To prawda, ponieważ włosy trzeba starannie myć, jak tylko zajdzie taka potrzeba. Jednak oprócz tego warto również zadbać o odżywkę, a najlepiej o olejek. Czy wiecie, że olejek kokosowy bardzo dobrze odżywia włosy? Warto mieć go w swojej kosmetyczce, aby móc zadbać o włosy. Dodatkowo możecie mieć również pod ręką…piwo. Chociaż może to dziwnie zabrzmieć, to udowodnione jest, że dzięki temu napojowi Wasze włosy mogą wyglądać o wiele lepiej i mocniej. Sposób trochę irracjonalny, ale skuteczny. Warto więc go przetestować.

Urządzenia i salon fryzjerski

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to, jakiej suszarki używacie oraz prostownicy. Wiele Pań używa takich rzeczy kilka razy w tygodniu. Zdrowe i lśniące włosy można zachować przy używaniu suszarki o mocy 1800W. Prostownica nie może palić naszych włosów, dlatego warto wybierać taką, która ma specjalną powłokę ceramiczną. Od czasu do czasu możecie również odwiedzić salony kosmetyczne, gdzie oferowane są najróżniejsze zabiegi nawilżające, dzięki którym Wasze włosy będą wyglądały korzystniej. Nie zapomnijcie również o tym, że żele, pianki, lakiery bardzo mocno obciążają Wasze włosy. Warto więc je ograniczyć.